Kontakt

Adresse

Mørupvej 37, 7400 Herning

SEND OS EN BESKED
OG BLIV KONTAKTET

HV-transport står altid klar til at hjælpe dig, hvis du skal bruge en lastbilchauffør, leje en container, skal have flyttet sten og grus eller andet. Du er altid velkommen til at kontakte os via telefon eller mail.

5 + 14 =

DIREKTE KONTAKTPERSONER

Rasmus Haubjerg Jørgensen

Rasmus Haubjerg Jørgensen

Direktør og medejer

Mail: rasmus@hv-transport.dk 

Tilbud/priser & bogholderi
Tlf: 20 40 80 99

Johan Skov Jørgensen

Johan Skov Jørgensen

Driftsdirektør og medejer

Mail: johan@hv-transport.dk

Drift og HR
Tlf: 22 65 99 58

Poul Jørgensen

Poul Jørgensen

Stifter, bestyrelsesformand og chauffør

Mail: mail@hv-transport.dk

Aulum sand- og grusgrav, tipkørsel m.m.
Tlf: 21 42 80 99

Jan O Sinkjær

Jan O Sinkjær

Vognmand og medejer

Mail: jan@hv-transport.dk

Gylletransport, biogas & protamylasse m.m.
Tlf: 40 80 05 00

 

Simon Haubjerg Jørgensen

Simon Haubjerg Jørgensen

Kommerciel direktør og medejer

Mail: simon@hv-transport.dk
           salg@sandshoppen.dk

Marketing og CSR
Tlf: 41 20 08 00

Allan Berg

Allan Berg

Kørselsdisponent

Mail: allan@hv-transport.dk

Container- & kran/grabkørsel
Tlf:  20 20 32 07

Aksel Madsen

Aksel Madsen

Salg- og indkøbschef

Mail: rep@hv-transport.dk

Værksted, indkøb & salg af materiel m.m.
Tlf: 40 31 81 36

Vivi Aalbæk Tøttrup

Vivi Aalbæk Tøttrup

Bogholder