Kontakt

Adresse

Mørupvej 37, 7400 Herning

SEND OS EN BESKED
OG BLIV KONTAKTET

HV-transport står altid klar til at hjælpe dig, hvis du skal bruge en lastbilchauffør, leje en container, skal have flyttet sten og grus eller andet. Du er altid velkommen til at kontakte os via telefon eller mail.

13 + 4 =

DIREKTE KONTAKTPERSONER

Poul Jørgensen

Poul Jørgensen

Direktør & stifter

Mail: Mail@hv-transport.dk

Aulum sand- og grusgrav, tipkørsel m.m.
Tlf: 2142 8099

Jan O Sinkjær

Jan O Sinkjær

Medejer

Mail: Jan@hv-transport.dk

Gylletransport, biogas & protamylasse m.m.
Tlf: 40 800 500

Container- og krankørsel:
Tlf:
 2020 3207

Rasmus Jørgensen

Rasmus Jørgensen

Medejer

Mail: Rasmus@hv-transport.dk 

Tilbud/priser & bogholderi
Tlf: 2040 8099

Aksel Madsen

Aksel Madsen

Salg- og indkøbschef

Mail: Rep@hv-transport.dk

Værksted, indkøb & salg af materiel m.m.
Tlf: 4031 8136

Johan Haubjerg Jørgensen

Johan Haubjerg Jørgensen

Kørselsdisponent

Mail: Johan@hv-transport.dk 

Tipkørsel
Tlf: 4088 8099

 Simon Haubjerg Jørgensen

Simon Haubjerg Jørgensen

Salg til private & marketing

Mail: Salg@sandshoppen.dk

Ansvarlig for Sandshoppen.dk
Tlf: 41 200 800

Gitte Korsholm

Gitte Korsholm

Kontor/bogholder

Mail: Kontor@hv-transport.dk

Kontor/bogholder
Tlf: 2425 8099

Vivi Aalbæk Tøttrup

Vivi Aalbæk Tøttrup

Bogholder