Medarbejdere

Kontaktoplysninger på medarbejdere 

HV-transport har i dag 50+ ansatte samt deltidsafl√łsere.

Vi √łnsker en god dialog med vores kunder og samarbejdspartnere – s√• ring endelig, hvis vi kan v√¶re behj√¶lpelige med noget.

Rasmus Haubjerg J√łrgensen

Rasmus Haubjerg J√łrgensen

Direkt√łr og medejer

Mail: rasmus@hv-transport.dk 

Tilbud/priser & bogholderi
Tlf: 20 40 80 99

Poul J√łrgensen

Poul J√łrgensen

Direkt√łr og stifter

Mail: Mail@hv-transport.dk

Aulum sand- og grusgrav, tipk√łrsel m.m.
Tlf: 21 42 80 99

Jan O Sinkjær

Jan O Sinkjær

Vognmand og medejer

Mail: Jan@hv-transport.dk

Gylletransport, biogas & protamylasse m.m.
Tlf: 40 80 05 00

 

Johan Skov J√łrgensen

Johan Skov J√łrgensen

Driftsdirekt√łr og medejer

Mail: johan@hv-transport.dk

Drift og HR
Tlf: 22 65 99 58

Simon Haubjerg J√łrgensen

Simon Haubjerg J√łrgensen

Kommerciel direkt√łr og medejer

Mail: salg@sandshoppen.dk

Marketing og CSR
Tlf: 41 20 08 00

Torben Toft Nielsen

Torben Toft Nielsen

K√łrselsleder

Mail: torben@hv-transport.dk

Tip
Tlf: 40 88 80 99

Allan Berg

Allan Berg

K√łrselsdisponent

Mail: allan@hv-transport.dk

Container- & kran/grabk√łrsel
Tlf:  20 20 32 07

Aksel Madsen

Aksel Madsen

Salg- og indk√łbschef

Mail: rep@hv-transport.dk

V√¶rksted, indk√łb & salg af materiel m.m.
Tlf: 40 31 81 36

Dorte Broe Christensen

Dorte Broe Christensen

Vivi Aalb√¶k T√łttrup

Vivi Aalb√¶k T√łttrup

Bogholder

Mail: Bogholderi@hv-transport.dk

Bogholder
Tlf: 22 65 80 99

Gitte Korsholm

Gitte Korsholm

Kontor/bogholder

Mail: Kontor@hv-transport.dk

Kontor/bogholder
Tlf: 24 25 80 99