Medarbejdere

Kontaktoplysninger på medarbejdere 

HV-transport har i dag 50+ ansatte samt deltidsafl√łsere.

Vi √łnsker en god dialog med vores kunder og samarbejdspartnere – s√• ring endelig, hvis vi kan v√¶re behj√¶lpelige med noget.

Rasmus Haubjerg J√łrgensen

Rasmus Haubjerg J√łrgensen

Direkt√łr og medejer

Mail: rasmus@hv-transport.dk 

Tilbud/priser & bogholderi
Tlf: 20 40 80 99

Johan Skov J√łrgensen

Johan Skov J√łrgensen

Driftsdirekt√łr og medejer

Mail: johan@hv-transport.dk

Drift og HR
Tlf: 22 65 99 58

Poul J√łrgensen

Poul J√łrgensen

Stifter, bestyrelsesformand og chauff√łr

Mail: mail@hv-transport.dk

Aulum sand- og grusgrav, tipk√łrsel m.m.
Tlf: 21 42 80 99

Jan O Sinkjær

Jan O Sinkjær

Vognmand og medejer

Mail: jan@hv-transport.dk

Gylletransport, biogas & protamylasse m.m.
Tlf: 40 80 05 00

 

Simon Haubjerg J√łrgensen

Simon Haubjerg J√łrgensen

Kommerciel direkt√łr og medejer

Mail: simon@hv-transport.dk
           salg@sandshoppen.dk

Marketing og CSR
Tlf: 41 20 08 00

Allan Berg

Allan Berg

K√łrselsdisponent

Mail: allan@hv-transport.dk

Container- & kran/grabk√łrsel
Tlf:  20 20 32 07

Aksel Madsen

Aksel Madsen

Salgs- og indk√łbschef

Mail: rep@hv-transport.dk

V√¶rksted, indk√łb & salg af materiel m.m.
Tlf: 40 31 81 36

Vivi Aalb√¶k T√łttrup

Vivi Aalb√¶k T√łttrup

Bogholder