Medarbejdere

Kontaktoplysninger på medarbejdere 

HV-transport har i dag 25 ansatte samt deltidsafløsere.

Vi ønsker en god dialog med vores kunder og samarbejdspartnere – så ring endelig, hvis vi kan være behjælpelige med noget.

Poul Jørgensen

Poul Jørgensen

Direktør & stifter

2142 8099
Mail@hv-transport.dk

Aulum sand- og grusgrav, tipkørsel m.m.

Jan O Sinkjær

Jan O Sinkjær

Medejer

40 800 500
Jan@hv-transport.dk

Gylletransport, biogas & protamylasse m.m.

Rasmus Jørgensen

Rasmus Jørgensen

Medejer

2040 8099
Rasmus@hv-transport.dk 

Tilbud/priser & bogholderi

Aksel Madsen

Aksel Madsen

Salg- og indkøbschef

4031 8136
Rep@hv-transport.dk 

Værksted, indkøb & salg af materiel m.m.

Johan Haubjerg Jørgensen

Johan Haubjerg Jørgensen

Kørselsdisponent

Gert Holm Christensen

Gert Holm Christensen

Kørselsdisponent

2020 3207
Gert@hv-transport.dk 

Container- og krankørsel

 Simon Haubjerg Jørgensen

Simon Haubjerg Jørgensen

Salg til private & marketing

41 200 800
Salg@sandshoppen.dk

Ansvarlig for Sandshoppen.dk

Gitte Korsholm

Gitte Korsholm

Kontor/bogholder

Vivi Aalbæk Tøttrup

Vivi Aalbæk Tøttrup

Bogholder